Już dziś skorzystaj z limitowanej czasowo MEGA PROMOCJ! Jutro może być już za późno!

Jakie są najważniejsze zalety garniturów wełnianych ?

  Wśród tkanin stricte garniturowych prym nieustannie wiedzie wełna. My również jesteśmy jej entuzjastami i znamy całą listę zalet tej szlachetnej tkaniny. Dla przypomnienia przywołajmy kilka jej najbardziej znanych i docenianych atutów.

  Pierwszym i najważniejszym jest fakt że wełna to materiał pochodzenia naturalnego, a więc przyjazny dla ciała, co w przypadku garniturowych spodni np. ma duże znaczenie. Jej właściwości termoizolacyjne, to coś,co możemy odczuć zwłaszcza jesienią i zimą, gdy zamiast marznąć czujemy przyjemne ciepło i naturalne grzanie. Nie oznacza to jednak, że nie można z niej wykonać ubrań na nieco cieplejsze dni.

  Kolejną zaletą wełny jest przepuszczalność dla wody. To ogromna korzyść. Kiedy masz na sobie wełniane ubranie, nie grożą Ci plamy z potu, ponieważ wełna daje możliwość odparowania wszelkiej wilgoci. Na tym jednak nie koniec wodnych zalet wełny.

  Należy wspomnieć, że włókno to bardzo wolno przyjmuje wodę. Dlatego mając na sobie wełniany garnitur nie grozi Ci ani zimno ani przemoknięcie.

  A jak to się ma do samych garniturów? Ta część garderoby na stałe wpisuje się w świat mody męskiej. Dla jednych garnitur to ubiór codzienny, powszechny i obowiązkowy. Z kolei spora część mężczyzn zakłada taki zestaw tylko okazyjnie. Dla jednych i drugich priorytetem powinna być oprócz fasonu oczywiście tkanina, z której wykonany będzie garnitur. Każdy bowiem niezależnie od sytuacji chce się czuć komfortowo i swobodnie w swoim ubraniu. Wełna, i garnitur z niej wykonany spełni wszelkie wymogi i doskonale posłuży w różnych sytuacjach. Nie zapominajmy o tym, że każde ubranie z naturalnego materiału wymaga  rotowania. A więc również garnitur, używany jednego dnia, powinien odpocząć dnia kolejnego. Zapewni mu to dłuższą żywotność.

 

Znaczący czynnik mający wpływ na jakość garniturów wełnianych szytych na miarę.

  Udostępniliśmy dla Ciebie bogatą paletę tkanin wełnianych w różnych odcieniach oraz ciekawych i najczęściej poszukiwanych motywach, po to byś mógł poczuć się wyjątkowo w swoim garniturze. Nasi specjaliści oraz doświadczeni krawcy zebrali i porównali ze sobą różne poziomy skrętności wełny, abyśmy mogli zaproponować Ci najlepszą jakość w przystępnej cenie. Nasz wybór padł na wełnę Super 110's. Spełnia ona wiele wymogów, jakie przed nią postawiliśmy. Między innymi to, że przy swojej wytrzymałości i odporności na zagniecenia pozostaje nadal szlachetną i naturalną propozycją na uszycie garnituru na miarę.

 

Jak zamówić garnitur wełniany szyty na miarę?

  Dobrze wiemy, że istnieją mężczyźni, którzy cenią swój czas ale jednocześnie lubią świetnie prezentować się w swoim ubraniu. Bez wychodzenia z domu, nie marnując godzin na przemierzaniu sklepów stacjonarnie, możesz zamówić swój wymarzony garnitur już dziś. Sam lub z pomocą drugiej osoby dokonujesz pomiarów, przesyłasz nam wszystkie dane, ewentualne uwagi dotyczące zamówienia a my zajmujemy się resztą. Nieustannie doskonalimy to rzemiosło, abyśmy mogli spełniać kolejne powierzone nam, często bardzo śmiałe i przemyślane zlecenia. Zaufało nam wielu. Przekonaj się, że również dla Ciebie stworzymy coś wyjątkowego.

 

Wełniany garnitur szyty na miarę nie musi być nudny, wręcz przeciwnie. Wyraź siebie nie tylko ciekawym krojem ale również modnym deseniem.

   Nasz sklep oferuje Ci szeroką gamę wełen o różnych motywach, wszystko zależy od Twoich gustów i upodobań. Np. powszechnie znana i ceniona już klasyka 'glencheck' czyli krata Księcia Walii. Rozpoznać go można po kwadratowych kafelkach, które powstały z trzech rodzajów kraciastych czarno-białych mikro wzorów. A może faktura o wdzięcznie brzmiącej nazwie 'żabie oczko albo rybia łuska' - dla szukających odskoczni i urozmaicenia dla swojego garnituru. Na uwagę zasługuje również 'windowpane' - wyraźny wzór kraty okiennej tworzą dość szeroko rozstawione, przecinające się pod kątem prostym paski. Przez lata niedoceniany, obecnie przeżywa swój renesans. Stał się atrybutem pewnych siebie, świadomych modowo mężczyzn. Występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Po kratkach czas na paski. Power suit - to klasa sama w sobie, pionowo biegnące prążki kojarzą się nam z biznesmenami a przede wszystkim bankierami. Dziś dostępny również dla Ciebie.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl