Już dziś skorzystaj z limitowanej czasowo MEGA PROMOCJ! Jutro może być już za późno!

Opcje przeglądania

Chcesz zamówić koszule męskie szyte na miarę, których cena nie zbije Cię z nóg?

 U nas możesz to zrobić od ręki! Zajmujemy się produkcją odzieży na miarę. Naszą specjalnością są miarowe koszule męskie, dostępne we wszystkich wariantach i krojach. To Ty decydujesz o tym, jak Twoja koszula będzie wyglądać. Do wyboru oddajemy kilkadziesiąt wersji kolorystycznych i motywów, do których można wprowadzać własne poprawki. Aby koszule męskie szyte na miarę były rzeczywiście wygodne, konieczne jest dokładne ściągnięcie miary. Jak to zrobić samodzielnie? Postępując wg przygotowanej przez nas instrukcji, jest to łatwiejsze do zrobienia niż może się wydawać. Uzyskane wymiary wpisujesz w formularz zamówienia, określając wygląd pozostałych szczegółów koszuli – mankiety, kołnierzyki, krój i inne.

80 procentowa bawełna to wygodny i trwały materiał na koszule

 Jakie masz oczekiwania od swojej koszuli? Powinna być dobrze dopasowana? Zapewniać Ci maksymalną wygodę? A może nie chcesz, aby się łatwo i szybko mięła? Jeśli tak, polecamy Ci koszule męskie szyte na miarę z 80 procentowej bawełny. Materiał z domieszką włókien syntetycznych podnosi trwałość koszuli, zwiększając jej wytrzymałość na odkształcenia. Doskonałe proporcje włókien naturalnych i syntetycznych sprawiają, że koszula w dalszym ciągu jest wygodna, pozwala skórze oddychać i przez dłuższy czas zachowuje nienagannie piękny wygląd.

Dla kogo produkujemy koszule męskie szyte na miarę?

 Nie musisz być politykiem, biznesmenem czy aktorem, aby pozwolić sobie na komfort noszenia koszul szytych na miarę. Wydatek związany z ich zamówieniem wcale nie jest tak duży, abyś nie mógł go udźwignąć. Zamawiając koszule męskie na miarę online, możesz uzyskać znacznie lepszą cenę, niż zamawiając je w lokalnym zakładzie. Jakość materiałów i szycia jest równie wysoka, a termin realizacji znacznie krótszy. Oferujemy naszym klientom najwyższe standardy obsługi. Rozumiemy Wasze potrzeby i wątpliwości, które mogą pojawiać się szczególnie przy pierwszych zamówieniach. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące koszul, wzorów, modeli i detali. Jeżeli lubisz chodzić w koszulach, ale kupowanie gotowych ubrań oznacza dla Ciebie duży kłopot, już teraz zamów męskie koszule szyte na miarę z 80% bawełny. Sprawdzają się bardzo dobrze w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Idealne dopasowanie do sylwetki podkreśli Twoją pewność siebie, czyniąc Twój wizerunek jeszcze bardziej męskim.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl