Już dziś skorzystaj z limitowanej czasowo MEGA PROMOCJ! Jutro może być już za późno!

Klasyczne męskie garnitury sztruksowe szyte na miarę. Zawsze modne.

  Popularność tej tkaniny wśród osób zainteresowanych męską klasyką, utrzymuje się na stałym poziomie od dziesiątków lat. Nie bez powodu. Albowiem sztruks to bardzo wdzięczna tkanina, miła w dotyku i sprawiająca wrażenie ciepłej. Dodatkową zaletą tego materiału jest jego miękkość i nieformalny charakter. Sztruks to materiał wyjątkowo trójwymiarowy. Może być dzięki temu ciekawie łączony komplementarnie z innymi mocnymi fakturami oraz z gładkimi, już na zasadzie kontrastu. Jest wyjątkowo wdzięcznym elementem typowo jesiennej garderoby, głównie z uwagi na jego grubość i wygodę. Jesień rządzi się fakturami, a sztruks posiada jej tyle, że wystarczy często na cały outfit.

 

Dla ceniących wygodę i casualowy styl - polecamy garnitury sztruksowe szyte na miarę.

  Sztruks jako materiał wzbudza jednak wiele skrajnych emocji. Jedni go uwielbiają i wiele mu wybaczają, natomiast inni nie są w stanie się do niego przekonać. My już dawno zauważyliśmy jego zalety i w naszej ofercie posiadamy kilka ciekawych klasycznych zestawów dla miłośników tej tkaniny. Elegancko nie musi wcale oznaczać nudno. Garnitur ze sztruksu świetnie posłuży nam jako całość, lub po rozkompletowaniu będzie doskonałą bazą dla innych modowych inspiracji. Nada się do pracy, podczas mniej formalnych spotkań, na weekendowy wypad lub wieczorne wyjście do klubu. Sam wybierasz jego krój, szerokość klap, rodzaj kieszeni - tak naprawdę to Ty jesteś jego twórcą. My urealniamy Twoją wizję.

 

Garnitur sztruksowy szyty na miarę może mieć różne oblicza.

  W naszej ofercie garniturów sztruksowych, oprócz bogatej gamy kolorystycznej dajemy Ci również możliwość wyboru fasonu, bardziej dopasowanego do sylwetki czyli slim. Ale wiemy, że są również panowie którzy cenią sobie swobodę i niekoniecznie chcą mocno wytaliowany garnitur. Dla nich przygotowaliśmy wersję regular. A co jeśli marzą Ci się szersze klapy? Nie ma problemu, zapisz swoje uwagi w zamówieniu a my spełnimy Twoje wytyczne. Liczba guzików czy wygląd kieszeni to również detale na które masz wpływ. Czy masz już wizję swojego garnituru sztruksowego?

 

Lubisz niebanalne zestawienia modowe? Garnitur sztruksowy będzie świetną bazą do ciekawych aranżacji!

  Wyjaśnijmy sobie jedno. To moda ma nam służyć a nie my jej. Kto to zrozumiał, ten wie że nie trzeba sztywno trzymać się wyznaczonych reguł. Oczywiście każdy obyty w świecie mężczyzna zna zasady i podstawy męskiej elegancji. Ale jednoczenie wie, że moda może świetnie służyć do tego, by wyrazić nią swój charakter i temperament. I tu na scenę wchodzi sztruks. Z natury spokojny i niepozorny, ale w zestawieniu np z jeansem może dać spektakularny efekt. Sztruks bardzo lubi się również z tweedem, jedna i druga tkanina odbierana jest jako ciepła i przyjemna dla ciała. Koszule w barwną i wyrazistą kratę mogą być ciekawym urozmaiceniem dla całego zestawu, lub dla samych spodni. To już zależy od naszej inwencji twórczej i powagi sytuacji.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl