Już dziś skorzystaj z limitowanej czasowo MEGA PROMOCJ! Jutro może być już za późno!

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Buty męskie skórzane LOTNIKI, szyte metodą blake. Klasyczna prostota.

  Dla mężczyzn, którzy nad wszystko cenią elegancję i doskonale znają zasady rządzące męskim światem mody przedstawiamy Lotniki - buty do zadań specjalnych. Buty te charakteryzują się tym, że zostały wykonane z jednego kawałka skóry, zszytego na pięcie. Użyta do ich produkcji skóra, musi być pozbawiona wszelkich śladów i ewentualnych skaz, aby jej tekstura była spójna na całej powierzchni buta. Proces tworzenia Lotników wymaga maksimum uwagi i dokładności, dlatego wykonywany jest przez najbardziej doświadczonych szewców w tej branży.

Co świadczy o formalności buta?

  Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, im mniej przeszyć i zdobień tym buty plasują się wyżej w hierarchii formalności. Lotniki ze względu na prostotę, minimalizm i dynamiczny kształt przyciągają dużą uwagę. Jest to z pewnością propozycja dla mężczyzn, którzy chcą się wyróżnić. Lotniki więc będą stanowić ciekawą alternatywę dla klasycznych wiedenek OXFORD, doskonale wpisując się w styl tych, którzy tworząc swoje kompozycje stawiają na indywidualizm.

Do czego pasują LOTNIKI?

  Pomimo swojej oryginalności wykonania, śmiało możemy uznać Lotniki za buty uniwersalne. Oczywiście nie ujmujemy im nic z formalności, na takie okazje właśnie zostały stworzone. Jednak umiejętnie wkomponowane w codzienne stylizacje, również i tutaj zdadzą egzamin. Brak zdobień sprawia, że będą świetnie współgrać z eleganckim garniturem i gładkim krawatem, można je ubrać również na spotkania biznesowe.

Jaką metodą zostały wykonane LOTNIKI?

  Blake to technologia polegająca na przyszywaniu podeszwy bezpośrednio do cholewki buta. Wiele operacji w trakcie całego procesu wykonywanych jest manualnie, aby nadać im wyjątkowy kształt przy zachowaniu klasycznych proporcji. Buty wykonane tą metodą mają otok podeszwy mniejszy niż w przypadku butów szytych metodą ramową. Jak to wpływa na komfort noszenia? Znacząco, gdyż buty dzięki temu nabierają elastyczności, a więc są wygodniejsze w noszeniu.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl